Webform Validation (7.x-1.18-rc1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: (empty)
te: (ఖాళీ)
