Webform Validation (7.x-1.18-rc1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Testing
ug: سىناش
