Webform Validation (7.x-1.18-rc2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Add rule
ast: Amestar regla

en: Delete rule
ast: Desaniciar regla

en: Testing
ast: Prebes
