Webform Validation (7.x-1.18-rc2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Delete rule
hy: Ձնջել կանոնը

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Edit rule
hy: Խմբագրել կանոնը
