Webform Validation (7.x-1.18) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Components
be: Кампаненты

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Add rule
be: Дадаць правіла

en: Delete rule
be: Выдаліць правіла

en: Testing
be: Тэставанне

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Edit rule
be: Рэдагаваць правіла

en: Save rule
be: Захаваць правіла

en: Minimum number of words
be: Мінімальная колькасць словаў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Rule type
be: Тып правіла

en: (empty)
be: (пуста)
