Webform Validation (7.x-1.18) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Components
cs: Komponenty

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Add rule
cs: Přidat pravidlo

en: Delete rule
cs: Smazat pravidlo

en: Testing
cs: Testování

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Minimum length
cs: Minimální délka

en: Examples:
cs: Příklady:

en: Edit rule
cs: Upravit pravidlo

en: Save rule
cs: Uložit pravidlo

en: start
cs: začátek

en: Validator
cs: Validátor

en: end
cs: konec

en: Minimum number of words
cs: Minimální počet slov

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Ends with
cs: Končí na

en: Rule type
cs: Typ pravidla

en: (empty)
cs: (prázdný)

en: Maximum number of characters
cs: Maximální počet znaků
