Webform Validation (7.x-1.18) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Add rule
fil: Mag-dagdag ng tuntunin

en: Rule type
fil: Uri ng alituntunin

en: (empty)
fil: (walang laman)
