Webform Validation (7.x-1.18) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Testing
jv: Ujian

en: Default value
jv: Biji gawan

en: (empty)
jv: (kosong)
