Webform Validation (7.x-1.18) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: (empty)
ur: (خالی)
