Webform Validation (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Add rule
bg: Добавяне на правило

en: Delete rule
bg: Изтриване на правило

en: Edit rule
bg: Редакция на правила

en: Save rule
bg: Запис на правило

en: Minimum number of words
bg: Минимален брой думи
