Webform Validation (7.x-1.3-rc1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Components
da: Komponenter

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: Pattern
da: Mønster

en: Add rule
da: Tilføj regel

en: Delete rule
da: Slet regel

en: Webform
da: Webformular

en: Default value
da: Standardværdi

en: Examples
da: Eksempler

en: Usage
da: Brug

en: Edit rule
da: Redigér regel

en: Save rule
da: Gem regel

en: Minimum number of words
da: Mindste antal ord

en: Starts with
da: Starter med

en: Comparison operator
da: Sammenligningsoperator

en: Ends with
da: Ender med

en: Maximum number of characters
da: Maksimalt antal karakterer

en: Form validation
da: Formularvalidering
