Webform Validation (7.x-1.3-rc1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Add rule
kk: Заңды құру

en: Delete rule
kk: Заңды жою

en: Edit rule
kk: Занды өндеу

en: Save rule
kk: Заңды сақтау

en: Minimum number of words
kk: Ең аз сөздер саны
