Webform Validation (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Add rule
ku: یاسا زیاد بکە

en: Delete rule
ku: یاسا بسڕەوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Edit rule
ku: یاسا دەسکاری بکە

en: Save rule
ku: یاسا هەڵگرە

en: Minimum number of words
ku: کەمترین وشه‌ی ڕێپێدراو
