Webform Validation (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Components
sk: Komponenty

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Pattern
sk: Vzor

en: Add rule
sk: Pridať pravidlo

en: Delete rule
sk: Odstrániť pravidlo

en: Webform
sk: Webformulár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Examples
sk: Príklady

en: Usage
sk: Využitie

en: Edit rule
sk: Upraviť pravidlo

en: Save rule
sk: Uložiť pravidlo

en: Minimum number of words
sk: Minimálny počet slov

en: Starts with
sk: Začína s

en: Ends with
sk: Končí s
