Webform Validation (7.x-1.5-beta1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Components
he: רכיבים

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Pattern
he: פורמט

en: Add rule
he: הוספת כלל

en: Delete rule
he: מחיקת כלל

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Usage
he: שימוש

en: Edit rule
he: עדכון כלל

en: Save rule
he: שמירת כלל

en: Validator
he: מאמת

en: Minimum number of words
he: מספר מינימלי של מילים

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Ends with
he: מסתיים ב
