Webform Validation (7.x-1.5-rc1) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Add rule
bs: Dodaj pravilo

en: Delete rule
bs: Izbriši pravilo

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Edit rule
bs: Izmjeni pravilo

en: Minimum number of words
bs: Minimalan broj riječi

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Ends with
bs: Završava sa
