Webform Validation (7.x-1.5-rc1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
