Webform Validation (7.x-1.5-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Validator
ps: تاییدونکی
