Webform Validation (7.x-1.6-rc1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Save rule
kn: ಖಾಯಿದೆ ಉಳಿಸಿ

en: Rule name
kn: ನಿಯಮವನ್ನು ಹೆಸರಿಸು
