Webform Validation (7.x-1.6-rc1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Examples
my: ဥပမာများ
