Webform Validation (7.x-1.6-rc1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Delete rule
or: ନିୟମ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Edit rule
or: ନିୟମ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Minimum number of words
or: ସର୍ବନିମ୍ନ ଶବ୍ଦ ସଖ୍ଯା
