Webform Validation (7.x-1.6-rc2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Delete rule
bo: སྒྲིག་ལམ་དོར་བ།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit rule
bo: སྒྲིག་ལམ་བཟོ་བཅོས།

en: Validator
bo: ར་སྤྲོད་ལག་ཆ

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Ends with
bo: མཇུག་རྫོགས་བྱེད་
