Webform Validation (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Add rule
eo: Aldonu regulon

en: Delete rule
eo: Forigu regulon

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Examples
eo: Ekzemploj

en: Edit rule
eo: Redaktu regulon

en: Save rule
eo: Konservu regulon

en: Minimum number of words
eo: Minimuma kvanto de vortoj
