Webform Validation (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Pattern
sr: Образац

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
