Webform Validation (7.x-1.8-rc1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Examples
ne: उदाहरण
