Webform Views Select (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Allowed HTML tags
fa: برچسب‌های مجاز HTML

en: Webform
fa: فرم ساز

en: HTML filter
fa: فیلتر HTML

en: No HTML tags allowed.
fa: تگ‌های HTML مجاز نیستند.
