Webform Views Select (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Allowed HTML tags
fr: Balises HTML autorisées

en: HTML filter
fr: Filtre HTML

en: No HTML tags allowed.
fr: Aucune balise HTML autorisée.

en: Full, human-readable options (values)
fr: Complet, options affichées (valeurs)

en: Short, raw options (keys)
fr: Court, options brutes (clés)
