Webform Views Select (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: Webform
gl: Formulario web

en: HTML filter
gl: Filtro HTML

en: No HTML tags allowed.
gl: Non se permiten etiquetas HTML.
