Webform Views Select (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Allowed HTML tags
ja: 使用できるHTMLタグ

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: HTML filter
ja: HTMLフィルター

en: No HTML tags allowed.
ja: HTMLタグは利用できません。

en: Full, human-readable options (values)
ja: 完全な、人間が判別可能な選択肢（値）

en: Short, raw options (keys)
ja: 短い、そのままの選択肢（キー）
