Webform Views Select (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Allowed HTML tags
pt: Tags HTML permitidas

en: HTML filter
pt: Filtro HTML

en: No HTML tags allowed.
pt: Nenhuma tag HTML permitida.

en: Full, human-readable options (values)
pt: Opções completas legíveis por humanos (values)

en: Short, raw options (keys)
pt: Opções cruas curtas (keys)
