Webform Views Select (7.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Allowed HTML tags
de: Erlaubte HTML-Tags

en: Webform
de: Webformular

en: HTML filter
de: HTML-Filter

en: No HTML tags allowed.
de: Keine HTML-Tags erlaubt.

en: Full, human-readable options (values)
de: Vollständige, lesbare Optionen (Werte)

en: Short, raw options (keys)
de: Kurze, raw-Optionen (Schlüssel)
