Webform Views Select (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Allowed HTML tags
fi: Sallitut HTML-tagit

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: HTML filter
fi: HTML-suodatin

en: No HTML tags allowed.
fi: HTML-merkit ovat kiellettyjä.

en: Full, human-readable options (values)
fi: Täydet, selkokieliset vaihtoehdot (arvot)

en: Short, raw options (keys)
fi: Lyhyet arvot (avaimet)
