Webform Views Select (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Webform
he: טופס - Webform

en: HTML filter
he: מסנן HTML

en: Full, human-readable options (values)
he: השתמש בערכים הקריאים הנבחרים

en: Short, raw options (keys)
he: קצר, השתמש במפתחות הערכים הנבחרים
