Webform Views Select (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Views
it: Viste

en: Allowed HTML tags
it: Elementi HTML consentiti

en: HTML filter
it: Filtro HTML

en: No HTML tags allowed.
it: Nessun tag HTML consentito.

en: Full, human-readable options (values)
it: Testo delle opzioni presentato all'utente (descrizioni)

en: Short, raw options (keys)
it: Valore abbreviato delle opzioni (codici)
