Webform Views Select (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Webform
nl: Formulier

en: HTML filter
nl: HTML-filter

en: No HTML tags allowed.
nl: Geen HTML toegestaan.

en: Full, human-readable options (values)
nl: Volledige, voor mensen begrijpelijke opties (waarden)

en: Short, raw options (keys)
nl: Korte, onbewerkte opties (sleutels)
