Webform Views Select (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Allowed HTML tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: Webform
ca: Formulari web

en: HTML filter
ca: Filtre d'HTML

en: No HTML tags allowed.
ca: No es permet l'ús d'etiquetes HTML.

en: Full, human-readable options (values)
ca: Complet, opcions llegibles per humans (valors)

en: Short, raw options (keys)
ca: Curt, sense format (claus)
