Webform Views Select (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Webform
lt: Web forma

en: HTML filter
lt: HTML filtras

en: No HTML tags allowed.
lt: HTML žymės neleidžiamos.
