Webform Views Select (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Allowed HTML tags
sv: Tillåtna HTML-taggar

en: Webform
sv: Webbformulär

en: HTML filter
sv: HTML-filter

en: No HTML tags allowed.
sv: Inga HTML-taggar tillåtna.

en: Full, human-readable options (values)
sv: Fullständig, läsbara alternativ (värden)

en: Short, raw options (keys)
sv: Förkortad, obearbetad (nycklar)
