Webform Views Select (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Views
uk: Види

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені HTML-теґи

en: Webform
uk: Вебформа

en: HTML filter
uk: HTML-фільтр

en: No HTML tags allowed.
uk: Не дозволено жодних HTML теґів.

en: Full, human-readable options (values)
uk: Повністю, легкі для читання варіанти (значення)

en: Short, raw options (keys)
uk: Скорочено, варіанти без обробки (ключі)
