Webform Views Select (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Allowed HTML tags
da: Tilladte HTML-tags

en: Webform
da: Webformular

en: HTML filter
da: HTML-filter

en: No HTML tags allowed.
da: Ingen HTML-tags tilladt.

en: Full, human-readable options (values)
da: Komplette, læsbare valgmuligheder (nøgler)

en: Short, raw options (keys)
da: Korte, rå valgmuligheder (nøgler)
