Webform Views Select (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Allowed HTML tags
hu: Engedélyezett HTML jelölők

en: Webform
hu: Űrlap

en: HTML filter
hu: HTML-szűrő

en: No HTML tags allowed.
hu: A HTML jelölők használata nem megengedett.

en: Full, human-readable options (values)
hu: Teljes, emberek számára olvasható lehetőségek (értékek)

en: Short, raw options (keys)
hu: Rövid, nyers lehetőségek (kulcsok)
