Webform Views Select (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Allowed HTML tags
pl: Dozwolone znaczniki HTML

en: Webform
pl: Formularz

en: HTML filter
pl: Filtr HTML

en: No HTML tags allowed.
pl: Znaczniki HTML niedozwolone.

en: Full, human-readable options (values)
pl: Pełne, czytelne dla człowieka opcje (wartości)

en: Short, raw options (keys)
pl: Krótkie, surowe opcje (klucze)
