Webform Views Select (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: Webform
lv: Webforma

en: HTML filter
lv: HTML filtrs

en: No HTML tags allowed.
lv: HTML tagi nav atļauti.

en: Full, human-readable options (values)
lv: Pilns, salasāmas opcijas (vērtības)

en: Short, raw options (keys)
lv: Īss, neapstrādātas opcijas (atslēgas)
