Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Revision
af: Weergawe
