Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Revision
ar: مراجعة
