Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Revision
bg: Редакция
