Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Revision
cy: Diwygiad

en: Webform
cy: Ffurf gwe
