Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།
