Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Revision
es: Revisión

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
