Webform Component Revision (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Revision
fa: بازبینی

en: Webform
fa: فرم ساز
